Kas trinkelių klojime – brangiausia?

trinkelių klojimasTrinkelių klojimas iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti kaip ganėtinai nebrangi paslauga. Vis dėlto, dažniausiai tai pasirodo tik tiems, kurie įsivaizduoja, jog trinkelių klojimas – tai iš esmės tik trinkelių įsigijimas. Esmė tame, jog po šio darbo pavadinimu slepiasi kur kas daugiau išlaidų, iš kurių didžiausias šiandien ir aptarsime.

Darbo jėga
Atmetus tuos atvejus, jei pats esate profesionalus trinkelių klojėjas, pakankamai nemažai lėšų teks pakloti dėl pasirūpinimo profesionalia darbo jėga, be kurios šiuo atveju išsiversti yra tiesiog neįmanoma. Taip yra dėl to, nes galite įsigyti pačias brangiausias trinkeles, bet jei nebus kam jų kokybiškai sudėti – jos visiškai praras bet kokį savo išskirtinumą ir vertę. Tad investavimo į darbo jėgą išvengti nepavyks – tam dažniausiai privalėsite skirti nuo keleto šimtų iki maždaug tūkstančio eurų, kas yra išties didelės lėšos. Veikiausiai didelės išlaidos darbo jėgos atžvilgiu ir yra pagrindinė priežastis, dėl kurios vis daugiau žmonių stengiasi išmokti šį darbą kokybiškai atlikti savo jėgomis.

Žemės paruošimas trinkelių klojimui
Trinkelių klojimas negali būti atliekamas ant bet kokios žemės dangos – jai yra reikalingas specialus paruošimas, kas yra dar vienas darbas, kuriam turėsite skirti pakankamai nemažai savo lėšų. Jei kalbant kiek konkrečiau, dažniausiai yra reikalingas žemės lyginimas, taip pat ir tam tikros sudėties viršutinio žemės sluoksnio supylimas, esant poreikiui – ir reljefo koregavimas. Būtent dėl didelio žemės paruošimui reikalingų darbų kiekio, kainos šioje vietoje laviruoja pakankamai dideliu diapazonu – esant poreikiui žemę tiesiog išlyginti, tam dažniausiai užteks ir nuo keleto dešimčių iki šimto eurų, o jei norėsite naudotis ir kitomis galimomis žemės paruošimui reikalingomis paslaugomis – jūsų išlaidos šiems darbams gali išaugti ir iki keleto šimtų eurų.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s