Apie trinkelių dydžius

trinkeliu-dydziaiTrinkelės – dažniausiai naudojama detalė paviršiaus grindimui, ko pasekoje jų populiarumas Lietuvoje yra išties labai didelis. Šiandien kiek labiau pasigilinsime į teorinę trinkelių pusę, trumpai aptardami tai, kokių dydžių trinkelės Lietuvoje yra populiariausios.

15x15cm.
15x15cm. yra standartinis kvadratinių trinkelių pasirinkimas. Tai nėra didžiausio populiarumo trinkelių matmenys – žmonės dėl vienokių ar kitokių priežasčių labiau mėgsta stačiakampio dydžio trinkeles. Vis dėlto, kvadratinės trinkelės turi ir savų privalumų, ko pasekoje jos išlieka aktyvia šios rinkos dalyve tiek Lietuvoje, tiek ir visame pasaulyje.

22x15cm.
22x15cm. – populiariausi trinkelių matmenys. Tokio dydžio trinkelės leidžia išgauti nenuobodžių formų/raštų grindinį, kas yra išties labai didelis privalumas. Taip, tokias trinkeles dėti yra sunkiau, todėl dažniausiai teks investuoti ir į profesionalius trinkelių dėjimo srityje, bet patikėkite – į tai investuoti tikrai verta, kadangi galutinė tokių darbų kokybė dažniausiai yra tikrai aukšta.

30x15cm.
30x15cm. – dar vienas stačiakampių trinkelių tipas. Pastarasis yra kiek lengviau dedamas nei minėtos 22x15cm. matmenų trinkelės. Vis dėlto, dažniausiai išgaunamas grindinio raštas yra kur kas mažiau išskirtinis, kas ir lemia tai, jog nors tokių matmenų trinkelės ir yra populiarios, bet konkuruoti su 22x15cm. trinkelėmis nesugeba.

Tai – dažniausiai Lietuvoje bei pasaulyje naudojami trinkelių tipai. Vis dėlto, apsiriboti tik jais tikrai neturėtumėte – trinkelės gali būti absoliučiai bet kokių matmenų, kuo pasinaudoti ir patariame. Juk naudoti tokias trinkeles, kurias naudoja ir kiti, nors ir bus nerizikinga, bet tuo pačiu ir rezultatas nebus išskirtinis, kai tuo tarpu saviti trinkelių matmenų pasirinkimai garantuos ir unikalų išdėto grindinio rezultatą bei kokybę.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s